05 stycznia 2018

Instalacja LPG to temat cieszący się niesłabnącą popularnością wśród wszystkich miłośników motoryzacji. Coraz częściej interesują się nim również inni użytkownicy samochodów. Dla kogo zamontowanie gazu w aucie będzie dobrym rozwiązaniem?

Dla rodzin z dziećmi

Każdy rodzic, szczególnie dorastającego dziecka, wie jak trudno zorganizować każdy kolejny dzień z pociechą, która ma dużo dodatkowych zajęć. Basen, muzyka, siatkówka, rysunek… W dzisiejszych czasach możemy dosłownie przebierać w rodzajach zajęć, w których uczestniczy nasze dziecko.
Tylko jak to wszystko zorganizować? Dziecko, szczególnie to mniejsze trzeba przecież zawieźć i odebrać. Szczególnie jeżeli mieszkamy daleko od miasta, a za oknem pogoda nie sprzyja spacerom.
W takim wypadku do kosztów uczestniczenia w dodatkowych lekcjach, rodzice niestety muszą doliczyć koszty dojazdu na miejsce. Jeżeli zajęć jest sporo, a miejsce do którego dziecko musi dotrzeć, jest oddzielone o kilka bądź kilkanaście kilometrów, kwoty robią się całkiem spore.

Dla takich rodzin, bardzo dobrym pomysłem jest założenie instalacji LPG w samochodzie. Pomoże to obniżyć wydatki na benzynę. Dzięki założeniu gazu w aucie możesz zmniejszyć koszty nawet o kilkadziesiąt procent.
Zaoszczędzone pieniądze na pewno ucieszą każdego członka rodziny, kiedy będziecie mogli je wydać na inne przyjemności.

Dla ceniących sobie kontakty rodzinne

Mieszkasz daleko od swoich bliskich? Musiałeś zmienić miejsce zamieszkania ze względu na pracę bądź studia? Koszty podróży są dla Ciebie dużym obciążeniem i nie możesz sobie pozwolić na odwiedziny tak często, jakbyś sobie tego życzył?

Załóż gaz w aucie i ciesz się pieniędzmi, które zostaną w Twojej kieszeni. Już nie musisz zabierać dodatkowych pasażerów, żeby zmniejszyć koszty podróży, czy korzystać z publicznej komunikacji.
Dzięki instalacji LPG zmniejszysz pieniądze, które wydajesz na przejazdy do bliskich Ci osób, dzięki czemu będziesz mógł sobie pozwolić na kolejne odwiedziny.

Dla miłośników podróży

Jeżeli lubisz podróżować, na pewno wiesz, jak kosztowna to przyjemność. Jeżeli zależy Ci na obniżeniu kosztów wyjazdu, na pewno zastanawiasz się nad wyborem środka transportu. Nie każdą podróż możesz odbyć samochodem, a często ta, którą da się przejechać autem niezbyt się kalkuluje, ze względu na koszty paliwa.
Możesz je obniżyć, instalując gaz. Jeżeli często podróżujesz, możesz wykorzystać polepszające się warunki na drogach w kraju i za granicą i wybrać się na wakacje życia własnym samochodem. Dzięki temu, nie będziesz musiał się przejmować ograniczeniami dla bagażu i swobodnie zabrać to, czego potrzebujesz.

Dodatkowo, taką podróż planujesz sam. Możesz zatrzymać się w interesujących dla Ciebie miejscach, które znajdą się na trasie, podczas gdy na zaplanowanej wycieczce na pewno nie miałbyś takiej możliwości.
Warto wykorzystać udogodnienia, na które pozwala współczesna technologia i cieszyć się pięknymi podróżami w niższej cenie.

Dla kochających przyrodę

Kochasz naszą planetę? Martwi Cię rosnące zanieczyszczenie środowiska? Codziennie pokonujesz sporą ilość kilometrów samochodem?

Dzięki założeniu gazu w Twoim aucie, przyczynisz się do zmniejszenia ilości spalin wydzielanych przez Twój samochód. Samochody z instalacją LPG są bardziej ekologiczne niż te z silnikiem benzynowym czy Diesla, więc jeżeli nie stać Cię na zakup nowoczesnego, ekologicznego auta, a jesteś zmuszony korzystać z samochodu, po prostu załóż w nim gaz.
Dodatkowo, możesz zabrać ze kogoś ze sobą- jedno źródło zanieczyszczeń mniej. I koniecznie powiedz o tym znajomym. Niech wiedzą, że wybór innego paliwa ma wiele korzyści- nie tylko finansowe.

Dla właścicieli i pracowników

Jesteś właścicielem firmy, która oferuje usługę z dojazdem do klienta? Pewnie doskonale wiesz, jak duże są koszty takiego dojazdu. Chcąc je obniżyć, wyposażasz swoją firmę w nowe, ekonomiczne samochody. A jeżeli nie stać Cię na zakup najnowszego modelu auta?
Załóż gaz w tych, które już posiadasz i obniż koszty. Nie będziesz musiał brać kredytów i obciążać się dodatkowo, zakładając czy rozwijając własną działalność. Na pewno masz już dość zmartwień, dlatego warto skorzystać z tańszego rozwiązania, które również przyniesie Ci zyski w postaci oszczędności.

Przedstawiciele handlowi, taksówkarze i pewnie wielu innych przedstawicieli zawodów, którzy ze względu na charakter swojej pracy codziennie przemierzają wiele kilometrów samochodem na pewno już docenili wartość takiego rozwiązania. Dlatego spróbuj i Ty!

Podsumowanie

Jak widzisz, założenie gazu w aucie może być dla Ciebie korzystne ze względu na różne sytuacje życiowe, w których się znajdujesz.
Jeżeli często przejeżdżasz wiele kilometrów autem, a koszty podróży są dla Ciebie obciążeniem, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści fachowo doradzą Ci, jaki model instalacji jest najlepszy dla Twojego auta, tak abyś podróżował komfortowo i ekonomicznie.
Fenomen instalacji gazowej polega na tym, że im więcej jeździsz, tym więcej oszczędzasz. Proste i genialne rozwiązanie, z którego korzysta już wielu kierowców do celów prywatnych i zawodowych. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.