Postęp technologiczny i coraz większe wykorzystanie w samochodach systemów elektronicznych sprawiają, że niezbędna staje się kompletna diagnostyka komputerowa samochodu, obejmująca wszystkie podzespoły elektroniczne auta. Nasza firma wykonuje w pełnym zakresie diagnostykę samochodową, w autach osobowych i dostawczych.

Koniec z problemem dokąd się udać? Czy mechanik czy gazownik?
Zapraszamy!

Nasz zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem pomoże zaoszczędzić czas zazwyczaj stracony na poszukiwanie odpowiedzi co jest nie tak z moim autem ?
Krótkie terminy, rzetelność oraz szybka lokalizacja usterki oraz jej usunięcie to nasze priorytety a zadowolenie klienta to podstawa w naszej pracy.
Oferujemy prace na testerach różnych firm od popularnych interfejsów OBD do bardziej złożonych testerów i urządzeń. Bezpowrotnie minęły czasy kiedy działalność warsztatów zajmujących się montażem instalacji gazowych mogła być prowadzona przy ograniczonym udziale elektronicznych urządzeń diagnostycznych, tylko w oparciu o wskazania analizatora spalin. W ten sposób regulowano i obsługiwano systemy I generacji, które były pozbawione elektroniki.
Prawidłowy montaż i obsługa instalacji gazowych we współczesnych samochodach wymaga stosowania wielu skomplikowanych urządzeń służących do diagnostyki jednostek napędowych o zapłonie iskrowym. Wyposażenie warsztatu w podstawowe urządzenia, typu: analizator spalin, tester usterek, skaner OBD, diagnoskop silnikowy, urządzenia KTS Bosch nie stanowi dla nas problemu. Utrzymanie tych urządzeń, aktualizacje oprogramowania, legalizacja analizatora to inwestycja która się sprawdza. Posiadanie tego typu urządzeń pozwala w znacznym stopniu utrzymać działalność na najwyższym poziomie. Diagnostyka i naprawy wszelkich układów stosowanych we współczesnych samochodach nie stanowią dla nas problemu. Jest to dodatkowa specjalizacja która stanowi poważny atut w stosunku do autoryzowanych stacji obsługi poszczególnych marek samochodów, które niestety nie posiadają tak dużego doświadczenia z autami zasilanymi systemami lpg i nie tylko jak my.

Jeśli interesuje cię diagnostyka komputerowa twojego samochodu, zadzwoń!